Podzimní údržba kašírovaných plotovek: před a po

Plastové ploty byly ještě donedávna vnímány jako nevzhledné a nekvalitní alternativy k plotům ze dřeva. Toto smýšlení je však již minulostí – díky rapidnímu vývoji jsou nyní plastové ploty prakticky k nerozeznání od plotů ze dřeva, jsou vysoce kvalitní a dokonale imitují nejen barvu dřevin, ale i jejich texturu. Přesvědčte se sami na fotografiích níže.

Čím jsou plastové ploty vyrobené ze speciálního tvrzeného PVC výjimečné? Přestože je jejich pořizovací cena vyšší než u dřevěných plotů, do karet jim hraje především nízká provozní cena ve srovnání s ploty ze dřeva. Údržba plotů z plastu je mnohem jednodušší, rychlejší a levnější. Mezi další klady patří možnost výběru z široké škály rozličných dekorů, které perfektně napodobují strukturu i barvu dřevin.

Velmi snadná údržba plastového plotu

Plastový plot se zároveň velice snadno udržuje – zpravidla jej stačí pouze opláchnout zahradní hadicí a je zase jako nový. Navíc ho není třeba každoročně lakovat či mořit jako dřevěný plot. Plastové ploty zároveň velmi dobře odolávají vlivům počasí – ať už na ně praží ostré slunce, bičuje je déšť či vítr, nebo je zasypává sněhová čepice, jejich vizuální stránka zůstává prakticky beze změny. Díky UV stabilizátoru je navíc plot skvěle chráněn před degradací. A jak vypadá plot před a po umytí před začátkem podzimní sezóny? Fotografie mluví za vše.

 

Přejít na nabídku plastových plotů


Petr Kadlec

Specialista na palubky a plastové ploty. Obraťte se na nás, pokud potřebujete pomoci s palubkami nebo plastovými ploty. Rádi vám poradíme.

E-shop uzavřen

Připravujeme pro Vás nový e-shop.

Těšit se můžete na červenec.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat